Kontakt s Galaktickou rodinou

Jsme lidé žijící na planetě Zemi. Bylo tomu tak vždycky?

Já jsem zastáncem toho že ne. Podle mě je planeta Země příliš mladá a příliš různorodá na to abychom byli odjakživa lidé. Podle mě je náš původ na různých planetách rozsetých po celém vesmíru. Někteří z nás jsou i směsicí více planet, tedy více ras galaktických bytostí.

Jistě jste již slyšely názvy ras jako jsou Plejáďané, Arturiáni, Síriané, Androméďané, Pozemšťané atd.. Je jich nespočet, a podle mého názoru stále přibývají. Ale o tom někdy příště 🙂 

Je to už skoro rok, kdy jsem byla v intenzivním období nacházení sebe sama jako galaktické bytosti. Sama jsem zatoužila po tom, ochutnat, jaké to bylo předtím, než jsem byla prvně na planetě Zemi jako člověk. Zatoužila jsem po tom, spojit se se svou původní rodinou.

V tomto období jsem měla spoustu vizí a oživujících se vzpomínek na pradávné prožitky, na pobyt na vesmírné lodi, na pocity které jsem prožívala právě na samém prvopočátku. Prožívala jsem znovu chvíle vzájemné blízkosti s bytostmi, které mi bývali tak blízké. Vzpomínala jsem na mou rodinu, na lásku, energii, na prostor, na mé myšlení, telepatické schopnosti a především na mé srdce. Jeho tlukot, jeho vedení, jeho jazyk, jeho vidění, jeho prožívání. Do teď mě to dojímá. Zažívám obrovskou bezpodmínečnou lásku sama k sobě už jenom při té vzpomínce. 

V zmiňovaném období vznikl obraz: Kontakt s Galakt-rodinou. Celé dílo vzniklo při intenzivní prosbě o kontakt s mou prapůvodní rodinou. Obraz vznikl při spojení mě samotné ve všech časech zároveň. V tom co bylo, co je, i v tom, co teprve bude. Vznikl Tady a Teď.

Obraz je u mě již příliš dlouho. Teď je prostor pro to najít mu nového majitele. Majitele který, tak jako já před rokem, touží po poznání své podstaty, po seznámí se svou prapůvodní rodinou, po pochopení proč jsme tady, po zažití své vlastní celistvosti. Není to totiž jenom obraz, je to náhled do světa pro nás mnohdy ukrývaného.

Dílo je Malováno olejovými barvami původem v Kolíně. Vznikal při svíčce a při světle v mém srdci, při napojování se na svou vesmírnou rodinu. Cena je dohodou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *