Všechno v ničem

Včera byl pro mě velice zajímavý den. Měl na to vliv můj nový obraz ale také včerejší úplněk.

Celý den jsem strávila v jakési latergii a prázdnotě. Naladila jsem se na celou mojí bytost. Nechtěla vykonávat téměř nic. Všechny činnosti přicházející zvenčí mi připadali velice prázdné. Mé fyzické tělo bylo při síle, i přesto jsem strávila většinu dne v posteli a pozorováním obrazu, který se mi nazvaljako *VŠECHNO V NIČEM*.

Přesně tak jsem se i cítila. V mém vědomí se rozléhalo až děsivé ticho a hluboká tma. Po dlouhé době jsem se zvedla a posadila jsem se ke stolu. Jedna ruka drží tužku, druhá přidržuje dopisní papír. Z prázdnoty se začínají linout otázky. Zaznamenávám je na papír. Adresátem jsem já samotná. Kdo jiný by mi na ně mohl odpovědět? S každou další se nořím hlouběji a hlouběji. Spousta otázek se značí slovíčkem PROČ. Jsou o smyslu, pochopení, soucitu, soudružnosti, o poslání, o štěstí, vodě..


Uvnitř mého těla se rozlévají nádoby poznání. Nepotřebuji však slyšet přesné odpovědi. Stačí mi samotné procitnutí a spatření mých vnitřních neznámých. Je jich mnoho. Jediná bytost která zná odpovědi jsem zase Já..


Dovolila jsem si tento stav naplno prožít. Nechala jsem se jim vést. Jaký je výsledek? Dnešní den plný energie, elánu a sebelásky.
Ráno jsem nechala tělíčko spát tak dlouho jak si žádalo. Následovalo ovoce a hurá do saun. Prvně pára, bio sauna, bio, peeling, bio, bio, smoothie, opalování na střeše, bambucké máslo… Pokračovalo to krásnými chvílemi s milovaným, kytarou, kočičkami, pečenou dýní..


Přesvědčení o tom že bychom něco neměli dělat, o tom že je něco špatné, o tom jak je něco správné, o tom že bychom něco měli dělat, že něco musíme nebo nesmíme cítit nám nikdy nic dobrého nepřineslo! Všimli jste si ?

obraz *Všechno v Ničem*


Pozorujme se a učme se od sebe co je pro nás to správné, co jíst, jak se hýbat, s kým nám je dobře, které situace nás rozčílí a které potěší. Zkoumejme proč tomu tak je. Následujme své pocity pramenící z našeho nitra. Milujme se!
Ps: Obraz je k mání. Upozorňuji však, že tentokrát jen pro odvážné jedince již se schopností následovat sami sebe. Obraz byl také původně malován jako tzv. vítací ke vstupním dveřím. Velikostně má cca 100cm na 80cm.

S láskou Jasmína

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *