Za srdcem dílna

Muži, ty co se ve mně skrýváš.. Za srdcem buduješ si svou dílnu.. Místo, které je jenom tvé.. Prostor pro pláč, plánování, přemýšlení, pro ticho..

S vnitřním mužem v hovoru..


Cítím jak jsi smutný, možná i nešťastný, cítíš se být v koncích. Přesto však nahlížíš stále z nových úhlů pohledů na věci v tvém poli zdánlivě neřešitelné.. Myslíš si, že jsi jako muž zklamal, že nejsi dost dobrý, mužný.. Žiješ v iluzi, že žena přes srdce vzdálená není tebou zabezpečena a dostatečně chráněna.. že prý si ji zklamal a teď nevíš co s tím. Bereš si také za vinu její neúplné štěstí a chvilkové návaly smutku, pochybností, zvláštních tužeb.

Víš, je to tak v pořádku. Je v pořádku cítit všechny emoce a stavy. Je to energie, která nás všechny přetváří a vyživuje. Nelze nic dělit na dobré či špatné. Pouze na slabé, silné, nabité, vybité.. ano i toto rozdělení je dualní, no a? I přesto jde dojít do jednoty, do sjednocení a místa, kde prostě JSI. Zbytek je okolo a dává ti zakoušet nové a nové zkušenosti dobrodružství, uvědomění.. s tebou jako pozorovatelem, žákem i učitelem snad?

Muži, miluji tě celým svým srdcem. I tebou jsem tvořena, i tebou jsem milována, chráněna, podporována.. cítím a vidím to okolo sebe.. Ve mně také, však zde, v tvé dílně zdá se mi, že jsem stále ještě nesmělá. Přichází pochybení a přívaly potřeby tě nerušit a jen tě nechat v klidu.. Ale víš co? Začínám věřit. Sobě, tobě, ženě ve mně. Věřím, že společně jsme dobrý tým a můžeme být excelentní tým.


Přeji si ať k tobě dokážu být něžnější a dravější zároveň. Cítím se být nervozní při pomyšlení na možnost ti něco vyčítat, napomínat, dráždit tě. Jsem naučena být tichou nenápadnou vodou. Je to tak omezující, být pouze jedním aspektem z bohaté vodní říše.


Bouřlivost, nepředvídatelnost, hravost, lehkost, proudění, volný pád, syčení, bublání, vláha, odvaha, čistota, kal,.. Slibuji ti před námi všemi, před samotnou vodou, bytosmi které ji tvoří, chrání, obývají.. Slibuji, že udělám co bude potřeba abych pro tebe byla celistvou se všemi atributy. Abych pro tebe byla hnacím motorem, motivací, múzou, odlehčením, citem v prsou..

V tiché písni ti stále budu zpívat jak moc tě miluji, jak tě obdivuji. Přes hory přes doly všude půjdeme spolu. Plním se nadějí a sílou k překonání vlastních omezení. Vdechuji tóny života do krásného mužskoženského spojení. Vdechuji extázi, kterou vítr přináší, snad jako předzvěst na bohaté slastné časy. Ráda se vždy budu opakovat znovu a znovu. Miluji tě!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *