Stejné přitahuje stejné

V bříšku se tráví jídlo. Chutné, výživné, s láskou připravené. Při trávících procesech se uvolňuje čistá prána. Vyživuje duši. Vyživuje každou složku tvé bytosti.

Stejné přitahuje stejné. Prána kolující celým tým systémem přitahuje pránu z venčí. Ty tak můžeš cítit jak se stáváš více a více pránickým. Přepisují se staré vzorce a mažou se některé naučené a tak nefunkční postupy a reakce celého systému mizí. Na místě toho tvá bytost přijímá za své všechny druhy světla. Přijímá nastavení pro čistou výživu a víru v to, že je o mně tebe vždy postaráno.

Není potřeba dělat razantní celoplošné změny, tlačit na sebe či přijímat něco, co mi není vlastní. Lze jít i laskavou, tvůrčí a zábavnou cestou. Cestou jídla k pránickému prožívání.

Henry Monfort napsal ve své knize (Pránická výživa): ” Nepotřebovat brát život čemukoliv či komukoliv proto, abych existoval..” Tato myšlenka je za mně jednou z nejpodstatnějších k prožití si zda se mnou tato cesta souzní.

Henry k tomuto životu došel především skrze asketismus. Nejen za to mu patří můj obrovský obdiv a pokora před ním jako člověkem. Sama jsem si tuto cestu zkusila. Do teď z toho čerpá, na tom stavím a buduji. Došla jsem však k závěru, že ANO lze to JINAK.

A tak krůček po krůčku, miska plná ovoce s mákem za hrstkou zářící chlorelly či snad smoothie jsem blíže a blíže. Je to cesta bez odepírání. Ne snadnější. Ne efektivnější. Pro mou hravou jemnou duši však tou pravou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *