Cena

TVORBA VNITŘNÍCH SVĚTŮ

Otevírám své dlaně pro novou příležitost, pro malbu dalšího vnitřního světa.. liší se cena, velikost, potřeby, styl, čas vzniku.. Během procesu tvořím i s šamanským bubnem, vykuřováním, zpěvem, s živly, s prostorem..

Během malby s tebou pracuji na dálku. Dotýkám se tvého nitra. Nikdy však více než je potřeba. Jsi připravený/á?

Nech si namalovat tvůj vnitřní svět. Dílo lze namalovat i na tebou zvolenou životní oblast, téma, projekt, firmu, rodinu, prostor..


OBRAZ:

Plátno: lněné, česká ruční výroba, art kvalita.
Barvy: Olejové, značky Pébéo a Umton

Momentálně mám připravené 2 rozměry pláten:
30×50 a 40×50. Možné se dohodnout i na jiných rozměrech.

Proč lněné plátna?
Len má velmi silné ochranné vyzařování. Zároveň je mnohem odolnější než bavlna. Má větší sílu a dosah. Sám o sobě len podporuje život a přirozenost.

Cena obrazu?
Podle velikosti, potřeby, času vzniku, dopravy, termínu dokončení.. Zatím v každém případě si i sám obraz řekl o přesné energetické vyrovnání při domlouvání jeho vzniku. Vědomí má vždy zájem o to, ať je svět v harmonii a energie se vyrovnávají.

TRIČKO:

Proces tvorby probíhá stejně jako u obrazu. Jde o alchymii barev, energií, hudby, tance.. Výhoda je ta, že kamkoliv půjdeš, půjde s tebou. Krok co krok tě podpoří. Buď originální, obleč se do své vlastní energie. Dovol si podívat se do svého nitra. Dovol si být svůj.

Momentálně nabízím malbu na trička s krátkým rukávem. Dámské i pánske.

Materiál: bavlna

Cena trička? 1.111 Kč (cena uvedena včetně dopravy, materiálu a času)

PLÁTĚNÁ TAŠKA: 900 Kč

I tato kráska půjde s tebou kdekoliv.