Masáže

!!! Jaslůnní masérna se otevřela i pro ženy v očekávání. A to v každé fázi těhotenství až k samotnému porodu. Bližší info brzy zde v sekci masáže. Objednat se lze už nyní 🙂

Vítám tě v moji masérně.

  1. Spirituální aromaterapeutický DOTEK

Z ČEHO VYCHÁZÍM?

Vycházím z klasických masáží, z holistických aromaterapeutických, ze znalostí ducha duše a těla, z umění práce s energiemi,..


Vycházím z vlastní zkušenosti:

Žití v jedno-duchosti. Každý den lze zažívat vnitřní klid, radost. Stále se máme v čem překonávat a růst.


Vycházím ze vzpomínek a učení o původních tradicích:

 Už od pradávna se používali éterické oleje. Víra v přírodu, v živly, v moudrost našich těl i duši. Hudba  a zvuk v přírodních rytmech. Prostá jednoduchost..


Vycházím z napojení se:

Má osobnost odchází. Přichází čistá láska i moudrost. Inspirace bloudí, duše ta však nezabloudí.


KDE A KDY PROBÍHAJÍ?

ADRESA: Magická Zahrada , Karafiátová 525/5, Olomouc , 1. patro

KDY: o termín si zavolej na tel. 792331580. Něco spolu vymyslíme 🙂

JAKÝ JE MŮJ CÍL?

Pohlížím na tebe jako na celistvou bytost tvořenou z těla, duše, ducha. Každá tvá část dostává svůj prostor pro projevení se a odpočinek.

Během celé masáže i rituálu v sobě držím obraz tvého již dokonalého já (šťastné, zdravé, mající v životě smysl). Díky tomu mi pro tebe můžou z hůry přicházet instrukce či ponouknutí, díky kterým se poté dostáváš blíže sám k sobě.

Nejedná se o žádné drastické otevření pandořiny skříňky. Vše probíhá tempem, které vždy zvládneš, protože si proces podvědomě řídíš sám.

Mým velkým cílem je tě dovést ke tvé vnitřní síle. K uvědomění že vše co hledáš máš již v sobě. Máš v sobě toho nejlepšího léčitele, učitele, boha i bohyni, přítele, milence, živitele.. Nosíš v sobě neomezené množství radosti, inspirace, kreativity, hojnosti, lásky, klidu, pochopení, nápadů.. Stačí se rozvzpomenout.

S láskou a respektem k celé tvé bytosti