Jaslůna

Vítám mezi námi bytost, značku, stránky v novém kabátku.! Jasmínové zdraví se přetransformovalo na JASLŮNU.
JASLŮNA ke mně přišla po jednom hlubokém procesu – po šamanské cestě do podsvětí. Cestu jsem završila kresbou. Po dokončení jsem se ještě v hlubokém meditativním stavu podepsala jako JASLŮNA. Následovaly vlny lásky, souznění, vyššího smyslu, přijetí nabídky..
Došlo k spojení Lucie, kterou jsem od narození, a Jasmíny, kterou jsem se stala skrze malbu hlubších obrazů..
JASLŮNA spojuje. Vynáší na povrch témata (která dávají smysl sdílet i ztvárňovat). Propojuje léčivé hluboké obrazy, rituály, masáže, přírodní ceremonie, světelné stravování, žití v přirozenosti .. Spojuje nás jako komunitu a HLASY v naších srdcích.
Nadechni se, zpomal, natáhni paže a dovol vzájemnému prostoupení.
KDO JE ZA JASLŮNOU?
Jmenuji se Lucie Tkočová. Jsem si vědoma toho, že mé tělo je chrámem matky Země, a tak se o něj také starám. Ve stravě miluji lehkost, barevnost. Někdy se více vyživuji pohybem, láskou a radostí. Nezásobuji svět zbytečnými plasty a jinými škodlivými látkami. Rozvíjím u sebe šetrnost, jednoduchost, přirozenost.., dopřávám si hodně tance a zpěvu. Vše se promítá i do masáží, ceremonií a tvorby kterou ti nabízím.
Dalo by se tedy říci, že jsem:
1) ŽENA. Žena s vodou spjatá. Jsem tekoucí říčkou i širokým jezerem. Slanou slzou před osudným večerem. Brečím, tančím, líbám, hladím, hýčkám, uctívám, modlím se, chráním, opečovávám, cítím, doufám..
2) SLOVANKA. Slovanka jež se rozpomíná. Slovanka která v sobě hledá moudrost svých předků ukrytou. Slovanka která ve své duši hledá vzpomínku zarytou..
3) TANEČNICE. S vánkem poletuji a vlaji. S vichrem dupu, křičím.. S každým lístkem v korunách stromů cvičím..
4) MALÍŘKA. Malířka samouk. Jednoho dne jsem nemohla jinak. Od té doby se nic nezměnilo. Možná jen to, že se na má díla již jde koukat, a tak maluji konečně s otevřenýma očima..
5) MASÉRKA. V lásce se tě dotýkám. Křídly tě objímám. Srdcem tě hřeji. Plné zdraví ti vždy přeji. Děkuji každým dnem za dar který mi byl dán – cítit.
Mezi mé hlavní nabízené služby se řadí:
  1. Masáže – klasické masáže s prvky aromaterapie , rituály s masáží ( spirituální i fyzická masáž ). V obou případech pracuji zároveň s živly (voda, oheň, země, vzduch)
  2. Umění – obrazy a malovaný textil na míru, osobní kresba v clip rámu
  3. Setkání – ceremonie navázané na přírodní cykly (hlavně cykly měsíce)

Více na mně odtajňujeme s Alex z projektu TinyLife.cz při mém prvním rozhovoru, kde jsem jako host. Příjemný poslech.   https://tinylife.cz/podcast/lesni-stezkou-25-host-lucie-jasmina-tkocova/