Termíny

Nejbližší termíny ceremonií s mocným ÓM HEALINGEM jsou:

6.3. 2020 v KARVINÉ

NĚCO MÁLO K ÓM:
ÓM je prvotní zvuk, zdroj všech ostatních zvuků a zdroj veškerého stvoření. Naladění se na ÓM přináší vnitřní klid, čistotu mysli, emocionální svobodu a prospěch na fyzické rovině. Tato vlna míru vytváří harmonické, pokojné, mírumilovné prostředí a jednotu mezi lidmi a přírodou. Je to také silný terapeutický nástroj k ponoření se do sebe, do své podstaty.

POMÁHÁ ČISTIT OKOLNÍ PROSTŘEDÍ A PODPORUJE FYZICKOU, EMOČNÍ A DUCHOVNÍ ROVNOVÁHU VŠECH (nejen) ZÚČASTNĚNÝCH.

Zpíváním ÓM uvnitř skupiny lidí se síla ÓM zvyšuje a umocňuje. Připojení se ke kruhu pomáhá oprostit se od emocí, myšlenek a negativní energie. Vždy procházíme vnitřním pozvednutím, čímž do svého života přinášíme mír, radost a Lásku.

A lásku přece stojí za to sdílet, no ne ?

SETKÁNÍ s Óm 6.3. 2020 KARVINÁ

Zvu tě na druhé Karvinské setkání s ÓM-ováním.
Při minulém setkání jsem byla dojata z toho, jak jste šli se mnou do akce rovnou po hlavě a se srdcem dokořán. Moc se mi líbí i ta zemitost a nebojácnost co z Vás vyzařuje. Těším se proto již teď na následující setkání.

Jak bude setkání probíhat? Otevřeme společný kruh jemným sdílením a nalazením se na celou skupinu. Proběhne očištění pomocí kouře bylin. Požádáme o podporu síly přírody, živly, matku Zemi, síly vesmíru, naše vědomí.. Tentokrát si protáhneme o něco více naše těla. Poté společně usedneme opět do kruhu, kde se společně ponoříme do zpěvu ÓM či AUM. Tato hlavní část potrvá přibližně 45 minut..
K závěru dáme také prostor pro tiché doplynutí a závěrečné sdílení.

Čas setkání: 17:00 (Doba trvání cca 2 hodiny).

Místo setkání: Karviná-Fryštát, Zámecká 41 (vchod ze dvora)

Přihlášení: předem na tel. 792331580 (nejlépe do 4.3.)

Energetická výměna: 150Kč – 250Kč